Kontakt

Jak do nas trafić?

logo_uwKoordynator RPK CENTRUM

Uniwersytet Warszawski

Biuro Międzynarodowych Programów Badawczych

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

http://bmpb.uw.edu.pl/

Auditorium Maximum, I piętro, pok. 12, 13, 20 (mapa kampusu, budynek nr 11)

 

mgr Diana Pustuła, LL.M. 

kierownik RPK, kierownik Biura Międzynarodowych Programów Badawczych

Program Horyzont 2020, w tym granty ERC, projekty badawczo-innowacyjne, rozwój kariery naukowej, askpekty prawne i finansowe realizacji projektów

tel.: +48-22-552-42-14

e-mail.: Diana.Pustula@adm.uw.edu.pl

 

mgr Anna Balcerzak

starszy specjalista

Program Horyzont 2020, w tym granty ERC, projekty badawczo-innowacyjne, aspekty finansowe realizacji projektów (RIA)
tel.: 022 55 24 210
e-mail: Anna.Balcerzak@adm.uw.edu.pl

 

mgr Bartosz Brach

specjalista

Program Horyzont 2020 – współpraca z programem COST,  „Premia na Horyzoncie”, „Granty na granty”, strona i mailing RPK

tel.: +48-22-552-42-15

e-mail: Bartosz.Brach@adm.uw.edu.pl 

 

mgr Marta Brelih-Wąsowska

starszy specjalista

Rozwój kariery naukowej, komunikacja i rozpowszechnianie wyników w projektach H2020, organizacja wydarzeń RPK, działania informacyjno-promocyjne

tel.: 22 55 24 213
e-mail: Marta.Brelih-Wasowska@adm.uw.edu.pl

 

mgr inż. Anna Demner

specjalista

Program Horyzont 2020, w tym działania Marii Skłodowskiej-Curie (MSCA), rozwój kariery naukowej, aspekty finansowe działań MSCA

tel.: +48-22-552-42-01

e-mail: Anna.Demner@adm.uw.edu.pl

 

mgr Beata Kryśkiewicz

Organizacja wydarzeń RPK – obsługa IT, rozliczenia finansowe RPK

tel.: 22 55 24 208
e-mail: Beata.Kryskiewicz@adm.uw.edu.pl

 

logo_pwPartner Strategiczny

Politechnika Warszawska,

Centrum Obsługi Projektów

ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa

e-mail.: dpm@pw.edu.pl

Konsultanci:

mgr Małgorzata Woźniak – Dyrektor Centrum Obsługi Projektów

mgr inż. Adam Gorzelańczyk

Kierownik Działu Projektów Międzynarodowych

tel.: +48-22-234-14-81

e-mail.: adam.gorzelanczyk@pw.edu.pl

dr inż. Izabela Dranka

Starszy specjalista

tel.: +48-22-234-14-80

e-mail.: izabela.dranka@pw.edu.pl

 

logo_sggwPartner

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,

Biuro Międzynarodowych Projektów Badawczych

ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa

http://www.sggw.pl

e-mail.: research@sggw.pl

Zakres doradztwa

Konsultanci:

mgr inż. Agnieszka Wojciechowska De Cokere – urlop

kierownik Biura Międzynarodowych Projektów Badawczych

tel.: +48-22-593-10-50

e-mail.: agnieszka_wojciechowska@sggw.pl

Małgorzata Ciborowska

tel.: +48-22-593-10-41

e-mail.: malgorzata_ciborowska@sggw.pl

sgh_logoPartner

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,

Dział Obsługi Projektów

ul. Rakowiecka 24, 02-521 Warszawa

http://www.sgh.waw.pl/

e-mail.: projekty@sgh.waw.pl

Zakres doradztwa

Konsultanci:

mgr Lidia Tomaszewska-Grabowska

p.o. kierownika Działu Obsługi Projektów

tel.: +48-22-564-93-87

e-mail.: lidia.tomaszewska-grabowska@sgh.waw.pl

mgr Justyna Gać

specjalista

tel.: +48-22-564-99-57

e-mail.: justyna.gac@sgh.waw.pl

logo_alkPartner

Akademia Leona Koźmińskiego,

Biuro Obsługi Działalności Naukowej,

ul. Jagiellońska 57/59, 03-301 Warszawa

http://www.kozminski.edu.pl/pl/

Zakres doradztwa

Konsultanci:

mgr Agnieszka Sławska

dyrektor Biura Obsługi Działalności Naukowej

tel.: +48-22-519-21-25

e-mail.: aslawska@kozminski.edu.pl

© 2020 Uniwersytet Warszawski. Wszelkie prawa zastrzeżone.