Kontakt

Jak do nas trafić?

logo_uwKoordynator RPK CENTRUM

Uniwersytet Warszawski

Biuro Obsługi Badań

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

http://www.bob.uw.edu.pl/EPB/index.htm

Zakres doradztwa

 

mgr Barbara Andrzejewska-Lenarcik – kierownik Biura Obsługi Badań, finanse RPK

 

Konsultanci:

 

mgr Diana Pustuła, LL.M. 

kierownik RPK, z-ca kierownika Biura Obsługi Badań

Horyzont 2020, granty ERC, inne projekty badawczo-innowacyjne

tel.: +48-22-552-42-14

e-mail.: diana@adm.uw.edu.pl

 

mgr Marta Zaręba 

Koordynacja szkoleń RPK, prowadzenie strony internetowej RPK

tel.: +48-22-552-42-13

e-mail: marta.zareba@adm.uw.edu.pl

 

mgr inż. Anna Demner

specjalista

Horyzont 2020, Działania Marii Skłodowskiej-Curie, inne projekty badawczo-innowacyjne

tel.: +48-22-552-42-01

e-mail: Anna.Demner@adm.uw.edu.pl

 

mgr Magdalena Kleszczewska

specjalista

Horyzont 2020, granty ERC, współpraca z MŚP, inne projekty badawczo-innowacyjne

tel.: +48-22-552-07-43

e-mail: magdalena.kleszczewska@adm.uw.edu.pl

 

mgr Bartosz Brach

specjalista

Horyzont 2020 – współpraca z programem COST, prowadzenie strony RPK

tel.: +48-22-552-42-15

e-mail: bartosz.brach@adm.uw.edu.pl 

 

mgr Zofia Ciemięga – urlop

specjalista

tel.: +48-22-552-42-01

e-mail.: zciemiega@adm.uw.edu.pl

logo_pwPartner Strategiczny

Politechnika Warszawska,

Centrum Obsługi Projektów

ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa

e-mail.: dpm@pw.edu.pl

Konsultanci:

mgr Małgorzata Woźniak – Dyrektor Centrum Obsługi Projektów

mgr inż. Adam Gorzelańczyk

Kierownik Działu Projektów Międzynarodowych

tel.: +48-22-234-14-81

e-mail.: adam.gorzelanczyk@pw.edu.pl

dr inż. Izabela Dranka

Starszy specjalista

tel.: +48-22-234-14-80

e-mail.: izabela.dranka@pw.edu.pl

mgr Natalia Ostrowska

Specjalista

tel.: +48-22-234-58-19

e-mail.: natalia.ostrowska@pw.edu.pl

logo_sggwPartner

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,

Biuro Międzynarodowych Projektów Badawczych

ul. Nowoursynowska 166, 02-787 Warszawa

http://www.sggw.pl

e-mail.: research@sggw.pl

Zakres doradztwa

Konsultanci:

mgr inż. Agnieszka Wojciechowska De Cokere

kierownik Biura Międzynarodowych Projektów Badawczych

tel.: +48-22-593-10-50

e-mail.: agnieszka_wojciechowska@sggw.pl

Sylwia Kosmala

tel.: +48-22-593-10-41

e-mail.: sylwia_kosmala@sggw.pl

sgh_logoPartner

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie,

Dział Obsługi Projektów

ul. Rakowiecka 24, 02-521 Warszawa

http://www.sgh.waw.pl/

e-mail.: projekty@sgh.waw.pl

Zakres doradztwa

Konsultanci:

mgr Lidia Tomaszewska-Grabowska

p.o. kierownika Działu Obsługi Projektów

tel.: +48-22-564-93-87

e-mail.: lidia.tomaszewska-grabowska@sgh.waw.pl

mgr Justyna Gać

specjalista

tel.: +48-22-564-99-57

e-mail.: justyna.gac@sgh.waw.pl

logo_alkPartner

Akademia Leona Koźmińskiego,

Biuro Obsługi Działalności Naukowej,

ul. Jagiellońska 57/59, 03-301 Warszawa

http://www.kozminski.edu.pl/pl/

Zakres doradztwa

Konsultanci:

mgr Agnieszka Sławska

dyrektor Biura Obsługi Działalności Naukowej

tel.: +48-22-519-21-25

e-mail.: aslawska@kozminski.edu.pl

© 2017 Uniwersytet Warszawski. Wszelkie prawa zastrzeżone.