• ERC Starting & Consolidator Grants: Sesja pytań i odpowiedzi 21 grudnia

Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum Programów Badawczych UE przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych UW oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zapraszają na Sesję pytań i odpowiedzi dotyczących przygotowania wniosków o granty ERC – Starting i Consolidator. Sesja odbędzie się on-line w poniedziałek 21 grudnia 2020 r., godz. 10:00 – 11:30.

Na spotkanie zapraszamy naukowców aplikujących o granty ERC w najbliższych konkursach programu Horyzont Europa, zaplanowanych wstępnie w następujących terminach:

Na Państwa pytania odpowiedzą ekspertki: Bogna Hryniszyn i Magdalena Chomicka (KPK) oraz Diana Pustuła (kierownik RPK Centrum przy Uniwersytecie Warszawskim).

Program spotkania

Rejestracja:

Formularz rejestracji: http://bob.strony.uw.edu.pl/erc-qa/

Rejestracja będzie otwarta do 17 grudnia 2020 r. do końca dnia.

Link do spotkania zostanie wysłany w 18 grudnia bezpośrednio do osób, które zarejestrują się do 17.12.2020 r.