• Kwalifikowalność i dokumentacja kosztów oraz raportowanie wydatków – spotkanie on-line z biegłym rewidentem 15 maja 2020 r.

Regionalny Punkt Kontaktowy CENTRUM Programów Badawczych UE na Uniwersytecie Warszawskim zaprasza na spotkanie on-line na temat kwalifikowalności i dokumentowania kosztów oraz raportowania wydatków w programie Horyzont 2020 w pytaniach i odpowiedziach.

Szkolenie poprowadzi dr Ernest Podgórski, biegły rewident. W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania na bieżąco pytań na czacie oraz po zakończeniu prezentacji, w czasie dodatkowej sesji pytań i odpowiedzi.

Szkolenie jest adresowane do służb administracyjnych i finansowych mazowieckich jednostek biorących udział w Programie Horyzont 2020, wspierających naukowców w przygotowaniu wniosków i rozliczaniu kosztów w projektach. Spotkanie skierowane jest do osób, które NIE UCZESTNICZYŁY w szkoleniu on-line pt. „Audyt w projektach programu Horyzont 2020 oczami biegłego rewidenta” w dniu 22 kwietnia 2020 roku.

Program szkolenia oraz rejestracja on-line: http://bob.strony.uw.edu.pl/spotkanie-on-line-z-audytorem-15-maja/

Prosimy o rejestrację najpóźniej do środy 13 maja do godz. 16:00.

UWAGA: