• Zdalny system pracy RPK Centrum

Po wprowadzeniu 13 marca 2020 r. stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce oraz  zgodnie z  komunikatem Rektora Uniwersytetu Warszawskiego dotyczącym zasad funkcjonowania uczelni od 16 marca 2020 r., w tym pracy administracji, obiegu dokumentów oraz funkcjonowania budynków uniwersyteckich, od dnia 16 marca br.  Regionalny Punkt Kontaktowy CENTRUM przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych  UW rozpoczyna pracę w trybie zdalnym.

1. Pracownicy pracują zdalnie z wykorzystaniem poczty e-mailowej (http://rpk-centrum.uw.edu.pl/kontakt), załatwiając napływające sprawy w normalnych godzinach pracy Biura (8:00-16:00/9:00-17:00).

2. Z pracownikami można kontaktować się również za pośrednictwem Skype: „badaniauw”.

3. Biuro nie przyjmuje interesantów.
    W wyjątkowych sytuacjach kierownik Biura może wyrazić zgodę na przyjęcie interesanta w siedzibie Biura, wyznaczając osobę dyżurującą, po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania e-mailowo oraz z zachowaniem zasad podanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

4. Dokumenty do konsultacji należy przesyłać w formie skanów (pliki PDF).

Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.

Kierownik BMPB i Koordynator RPK Centrum