• Warsztaty pt. „Zostań ekspertem Komisji Europejskiej”, Politechnika Warszawska, 20 listopada 2019 r.

RPK Centrum zaprasza na warsztaty pt. „Zostań ekspertem Komisji Europejskiej”, które odbędą się 20 listopada (środa) br. w godzinach 09:30-14:00 w laboratorium komputerowym Politechniki Warszawskiej.

Miejsce spotkania:

Politechnika Warszawska, Gmach Mechaniki Wydziału Elektrycznego, Instytut Elektroenergetyki
    Adres: ul. Koszykowa 75, 00-662 Warszawa, sala komputerowa nr 12, I piętro

Program spotkania:

Program spotkania w PDF

Dla kogo:

Warsztaty skierowane są zarówno do naukowców (profesorów, doktorów, doktorantów), jak również do osób, które nie prowadzą badań, ale posiadają doświadczenie w sektorze publicznym lub prywatnym w zakresie:

i chcą zgłosić swoje kandydatury na ekspertów oceniających wnioski projektowe w konkursach ogłaszanych w programie Horyzont 2020.

Rejestracja online:

Formularz rejestracji znajduje się pod adresem:

Prosimy o rejestrację najpóźniej do piątku 15 listopada br.

Ważne informacje: