• Szkolenie finansowe dla osób realizujących projekty w ramach działań Marii Skłodowskiej-Curie

Serdecznie zapraszamy na „Szkolenie finansowe dla osób realizujących projekty w ramach działań Marii Skłodowskiej-Curie” w dniu 04.10.2018 r.

Szkolenie skierowane jest do osób i jednostek administracyjnych Politechniki Warszawskiej biorących udział w Programie Horyzont 2020, wspierających naukowców w przygotowaniu wniosków i rozliczaniu kosztów w projektach MSCA.

Podczas szkolenia omówimy takie kwestie jak: rodzaje projektów, kwalifikacyjność kosztów, raportowanie.

Szkolenie odbędzie się na Politechnice Warszawskiej, w budynku Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii, ul. Rektorska 4, Sala 4.01, piętro IV.

UWAGA: jest to powtórzenie szkolenia z dnia 13.07.2018, zapraszamy szczególnie osoby które nie mogły uczestniczyć w lipcowym szkoleniu.

Szkolenie poprowadzą:

Anna Demner, Alicja Skora, Regionalny Punkt Kontaktowy Centrum przy Biurze Międzynarodowych Programów Badawczych Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapisy oraz program dostępne pod linkiem: http://bob.strony.uw.edu.pl/szkolenie-finansowe-dla-osob-realizujacych-projekty-w-ramach-dzialan-marii-sklodowskiej-curie-msca/