• Seminarium COST

W dniu 2 lipca na Uniwersytecie Warszawskim (kampus centralny, Stary BUW, sala 216) odbędzie się seminarium dotyczące Europejskiego Programu Współpracy w Dziedzinie Badań Naukowo-Technicznych – COST.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, czym jest COST, w jaki sposób naukowiec z Polski może wziąć udział w programie oraz jak dołączyć do działań programu. Dodatkowo beneficjent programu zaprezentuje swoje doświadczenia z udziału w Akcjach COST.

COST to Europejski Program Współpracy Naukowo-Technicznej (European Cooperation in  Science and Technology) tworzony przez 36 państw europejskich i Izrael (jako państwo współpracujące), którego najważniejszym zadaniem jest organizowanie multilateralnej współpracy naukowo-technicznej krajów członkowskich.

COST_2.07.2018_program

Rejestracja do 27.06.2018; kontakt: Bartosz Brach, 22 55 24 215, bartosz.brach@adm.uw.edu.pl