• Spotkania dot. kariery i mobilności dla młodych naukowców – Projekt NAUKOWIEC

„PROJEKT NAUKOWIEC” jest inicjatywą polskiej sieci EURAXESS, członka europejskiej sieci wspierającej mobilność naukowców, która działa od 2004 r. Jej inspiracją stała się debata nad zmianami dotyczącymi polskiej nauki i szkolnictwa wyższego oraz europejskiej polityki w zakresie rozwoju zawodowego młodych naukowców. Głównym celem projektu jest wskazanie i uświadomienie młodym adeptom nauki jak ważne jest planowanie własnego rozwoju i jak zróżnicowane elementy składają się na satysfakcjonującą karierę.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach oraz program na poszczególne dni znajdują się na stronie projektu warszawa.projektnaukowiec.pl.

Wydarzenia odbędą się w dwóch lokalizacjach:

24.10.2017 – Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW (tzw. CENT III), ul. Żwirki i Wigury 101, Warszawa

25 i 26.10.2017 – Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, Warszawa

REJESTRACJA: http://www.kpk.gov.pl/?event=dni-kariery-i-mobilnosci-dla-mlodych-naukowcow-projekt-naukowiec